Ikariam-Defenders

Witaj w domu wędrowcze


#1 2008-06-17 17:10:28

Bober

Administrator

Punktów :   

Cleopatra

Wiadomość, którą otrzymałem:

Hej, mam ponad 3000 punktów i chciałabym należeć do tego sojuszu. Minerałem na mojej wyspie jest marmur i mogłabym zaopatrywać w niego sojusz. ;]




I co wy na to ?? Ostatnio coś cicho u nas w sojuszu, więc według mnie można, by przyjąć kogoś nowego :]

Offline

 

#2 2008-06-17 18:22:49

ZaziaKamila

Uchodźca

Punktów :   

Re: Cleopatra

spoko luz, mi to nie przeszkadza:P

Offline

 

#3 2008-06-17 19:25:20

krzychu987

Uchodźca

Punktów :   

Re: Cleopatra

mozna zasilic sojusz o nowe sily, tylko trzeba to dobrze zaplanowac
kazdy z nas ma pewne zadania do wykonania, moze nowej tez trzeba cos zlecic (jakies zdobycie punktow czy cos....)
nie powinna miec rowniez od razu dostepu do forum (moze byc tajniakiem, szpiegiem, itp...) - co prawda nic sie tu nie dzieje, ale wciaz tli sie we mnie iskierka nadziei, ze ktoregos dnia tu zagladne i zobacze duuuzo wiadomosci do przeczytania...

Offline

 

#4 2008-06-17 22:36:26

Bober

Administrator

Punktów :   

Re: Cleopatra

Heh krzychu tez mam taka nadziej, ale jestem zdania nic na sile predzej czy pozniej kazdy bedzie mial potrzebe zagladniecia na forum, oby to bylo predzej Jutro po 14, jesli nie bedzie zadnych sprzeciwow Cleopatra dolaczy do sojuszu i nie martw sie krzychu zajme sie zleceniami, napisze jej tez zeby sie zglosila do Ciebie z sprawa reorganizacji wojska

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krwawekruki.pun.pl www.fon-nokia.pun.pl www.godclan.pun.pl www.kingkhan-bebo.pun.pl www.mechatronika10.pun.pl