Ikariam-Defenders

Witaj w domu wędrowcze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-05-26 15:29:34

Frozen

Uchodźca

Punktów :   

Podbijanie wysep

Jak jeszcze miałem swój własny sojusz to robiłem taką taktykę.. Kilka razy zaatakować jedno miasto a potem dać propozycję dołączenia do sojuszu.. Wtedy miasto nie miało wyjścia i dołączało. Można robić taktykę dołączania wysep pokolei jako nasze wyspy satelickie z zasobami najlepiej nam pasujących.

Offline

 

#2 2008-05-29 13:19:55

Bober

Administrator

Punktów :   

Re: Podbijanie wysep

NIe zgadzam się, przyłączanie członków do sojuszu poprzez zastraszanie to neizbyt dobra taktyka. Trzeba patrzeć w przyszłość, a z tego by nie wynikło nic innego jak bunt lub rozłam....

Offline

 

#3 2008-05-31 10:30:00

Frozen

Uchodźca

Punktów :   

Re: Podbijanie wysep

To przynajmniej ruszajcie się przy tworzeniu sojuszu.. Zapraszajcie ludzi. Swoich sąsiadów zapraszajcie.. Nie każdy jest tak jak ja i sam dołączy..

Offline

 

#4 2008-06-03 11:56:12

krzychu987

Uchodźca

Punktów :   

Re: Podbijanie wysep

Bober, piszesz ze sie nie zgadzasz, a to wlasnie czynisz !!!
Atakowalem kolesia, on sie zwrocil do sojuszu z prosba o przyjecie i zostal przyjety - PARANOJA!!!
cienki z ciebie wodz...

Offline

 

#5 2008-06-03 12:15:29

Bober

Administrator

Punktów :   

Re: Podbijanie wysep

Zanim nie poznasz sytuacji to nie drzyj japy jak poparzony !! Sytuacja wygladala nastepujaco, Chili zostal przyjety nie dlatego, ze sam chcial tylko dlatego, ze zostal poprostu wybrany na nowego czlonka, a to ze byl przez Ciebie atakowany nie wiedzial wtedy jeszcze nikt ROZUMIESZ NIKT Z RADY!
A teraz spokojnie......sytuacja o ile mi wiadomo zostala wyjasniona miedzy Toba, a generalem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pivotwrestling.pun.pl www.tozkielce.pun.pl www.shamannking.pun.pl www.neuroshima-pbf.pun.pl www.lobzonka.pun.pl